Novinky

Nové detské obliečky, nové vzory pre detské návliečky

Bavlnené obliečky do detskej postieľky

Vytvorili sme ich pre vaše ratolesti - bavlnené obliečky do detskej postieľky.

Je tu kolekcia posteľného prádla určená hlavne najmenším deťom do tej najmenšej postieľky. Kolekcia je veľmi veselá a obliečky sú z kvalitnej 100% bavlny. Obliečky sú aj pre chlapcov aj pre dievčatá. Navrhovali sme to so zreteľom na detail a obliečky majú aj zipsový uzáver. Tu je výber z toho, čo sme vytvorili. Nakupovať ich môžete v našom obchode. Chcem ich

 

navliecky-detske

Novinky z www.gabonga.sk

 

S radosťou Vám môžeme oznámiť, že nášmu e-shopu www.gabonga.sk bol dňa 26.8.2010 udelený certifikát Nakupuj bezpečne.

 

Takto sa e-shop www.gabonga.sk zaradil medzi internetové obchody, ktoré garantujú svojim zákazníkom bezpečné nakupovanie. Tento certifikát je zárukou, že www.gabonga.sk spĺňa všetky právne predpisy stanovené zákonom ako aj prísne pravidlá dané platnou legislatívou a nariadeniami Európskej komisie ako i samotnými potrebami trhu.

 

Týmto získavate záruku, že Váš nákup kvalitnej posteľnej bielizne u nás je overený a bezpečný.

 

 Viac noviniek a informácií pre nové detské obliečky a návliečky nájdete tu: www.gabonga.sk

 

 

 

Návliečky vyšívané - saténové

Kolekcia posteľnej bielizne – Vyšívané saténové návliečky.


Od augusta tohto roku sa uviedla na trh nová kolekcia posteľnej bielizne „Vyšívané návliečky saténové“. V tejto kolekcii nájdete napr. vzor JULIETTE, ktorá je kombináciou zrelých sliviek s éterickými ružami. Posteľné návliečky TEREZA lahodia klasicky béžovo-hnedo a CARLA Vás okúzli kombináciou horkej čokolády a dozretých pomarančov.
Obľúbené modely MICHELLE a NATALIE z kolekcie „vyšívané z perkalu“, boli tiež prevedené do saténu.
Kolekcia posteľnej bielizne vyžaruje zmyselnosťou a teplom.Značkový, jemný a hladký 100% bavlnený satén zdobený rafinovanou geometrickou alebo kvetinovou výšivkou je pre tých, ktorí ocenia sofistikovanú eleganciu. Posteľné obliečky sú príjemné na používanie a atestovaný zips zaisťuje komfortné používanie.

 

Posteľné návliečky vyšívané saténové nakupujte tu: Vyšívané saténové návliečky

 

Posteľné obliečky - Satén Premium

Luxusná posteľná bielizeň od firmy Matějovský

Luxusný PREMIUM SATÉN Vám prinášame ako úplne nový výrobok. Posteľné obliečky sú vyrobené z najjemnejšej a najkvalitnejšej egyptskej MAKO bavlny. Použitá priadza 50 NE nemá na svetovom trhu konkurenciu.
Oproti priadzi bežného bavlneného saténu 40 NE, ktorý je štandardom v EU, je svojou kvalitou o triedu vyššie. S týmto výrobkom budete maximálne spokojní, preto Vám ho jednoznačne doporučujeme !

  

Nakupujte tu: Luxusné posteľné obliečky - Premium satén

 

 

 

Výplne - Prikrývky a vankúše

Prikrývky, vankúše a malé vankúšiky

Ponúkame vám prikrývky a vankúše vysokej kvality, ktoré vám zabezpečia zdravý a pohodlný spánok. Prikrývky a vankúše sú vyrobené zo surovín najvyššej kvality a šetrné k životnému prostrediu. Prikrývky a vankúše štandardných rozmerov sú antialergické.


Ďalej vám ponúkame malé výplne - malé vankúšiky o rozmere 40x40 cm. Malé výplne sú v kombinácii s dekoračnými obliečkami vhodné na dekoráciu vášho interiéru. .

Viac tu: Prikrývky a vankúše

 

 

 

Prihlásenie